Biz Kimiz?

1960 yılında Başar Ticaret Refik Tarakçı adı ile ticari hayatına başlayan firmamız 1982 yılında ünvan değişikliğine gitmiş ve Başar Ticaret ve Gıda Sanayi A.Ş adıyla hizmet vermeye devam etmiştir. Ülkemizin yüz akı olan ve dünyada marka değeri oluşturan nişasta ve türevlerini satışı yapan firmamız köklü bir geçmişe sahip olmakla birlikte geleceğe emin adımlarla ilerleyen profesyonel bir işletmedir.

Günün gerçeklerine ve gelişmelerine ayak uyduran, yüksek üretim kapasitesine sahip ve büyük bir pazarlama ağı olan Başar Ticaret, birçok farklı üründe müşterilerine güvenli, sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

Sadece iç piyasada değil dünya pazarında da etkili olan ve ülke ekonomisine önemli katkılar sunan Başar Ticaret tüm işlemlerinde müşteri memnuniyetini ve ticaret güvencesini esas almaktadır. Çözüm odaklı uzman kadrosu, kaliteli ürünleri ve son derece de avantajlı fiyat uygulamaları ile daha uzun yıllar boyunca ticari yaşamına devam edecek olan Başar Ticaret hızlı, güvenli ve %100 memnun kalacağınız hizmetlerini size özel şekilde sunmaya devam etmektedir.

Neler Yapıyoruz?

Üretiminde dinamizmi, yeniliği ve kaliteyi, müşteri ilişkilerinde güvene dayalı diyaloğu ve müşteri mutluluğunu ilke edinen firmamız nitelikli kadrosu ve çevreye duyarlı üretim mantığıyla uzun süreler sektöre hizmet vermek amacındadır.

Bu bilinçle hareket eden Başar Ticaret, zamana yayılan tecrübesiyle, müşteri odaklı çözümleri, en efektif şekilde karşılamayı amaç edinmiştir.

© 2018 Başar Ticaret Dekstirin Toptan Satış +90 212 485 29 29